Sağlık Koçluğu Nedir?

Sağlık Koçu eğitimimizi en önde gelen Sağlık Koçu Eğitim Kurumlarından olan Institute for Integrative Nutrition's dan aldık.

Eğitimimiz sırasında, 100 den fazla diyet teorisi ve pratik yaşam koçu yönetim teknikleri ve geliştirici koçluk metodlarını, dünyanın önde gelen ve en bilinir sağlık ve kişisel gelişim uzmanlarından öğrendik. Öğretmenlerden bazıları Dr. Andrew Weil, Director of the Arizona Center for Integrative Medicine; Dr. Deepak Chopra, leader in the field of mind-body medicine; Dr. David Katz, Director of Yale University’s Prevention Research Center; Dr. Walter Willett, Chair of Nutrition at Harvard University; Geneen Roth, ençok satan yazar ve duygusal beslenme uzmanı; ve daha birçok konusunda uzman araştırmacı ve beslenme otoritesi kişilerden oluşmaktadır.

Eğitimlerimiz tüm bunların ışğında bütünsel beslenme, sağlık koçluğu ve koruyucu sağlık üzerine gerçekleşti. Tüm bu bilgilerin yardımıyla danışanlarımıza kalıcı ve uzun süreli sürüdürülebilir bir yaşam sitili geliştirme konusunda rehberlik ediyoruz.