Yaklaşımımız

Bedensel sağlık ve yaşama bütünsel (holistik) bir yaklaşımla bakmak, hayatın tüm alanlarının nasıl kendi içinde bağlantıda ve etkileşim içinde olduğuna bakmak anlamına gelir.
İş yerindeki stres yada insanlarla olan ilişkileriniz belki de aşırı yemenize sebep oluyor.
Yetersiz uyku yada düşük enerji seviyeniz belki de egzersiz yapmanıza engel oluyor.
Beden, ruh ve zihin sağlığınızı etkileyen yaşamı tarzımıza alışkanlıklarımıza bir bütün olarak bakmalıyız..
 
Bizim yaklaşım odağımız kalori, karbonhidrat, yağlar ve proteinler üzerinde durmak değil.
Veya iyi ve kötü gıdalar listelerini oluşturmak hiç değil. Amacımız tüm bunların yerine beraberce çalışarak size özel sağlıklı, mutlu, her şekilde daha esnek, keyifli ve faydalı bir yaşam yaratmaya çalışmaktır.
 
Birlikte çalışarak ulaşılabilir ideal kilonuza gelmek, besin aşermelerini azaltmak gibi sağlıkla ilgili hedeflerinize ulaşacağız.

Birlikte çalıştığımız sürece enerjinizi, denge ve sağlığınızı iyileştirecek besin ve size en uygun yaşam tarzını bulma ve seçimlerimizi daha derinden anlama yeteneğimizi geliştireceğiz.
 
Birlikte çalışmalarımız sırasında keşfedeceğimiz bazı kavramlar şunlardır:
 
Bio-individuality- Yaşamsal Bireysellik: Yaşamsal bireyselliğin özü her bir birey kendine özgü ve tek yaşam tarzı ve besine ihtiyaç duyar. 

Birinin besini diğerinin zehiri olabilir, bu sebeple standart diyetler uzun dönemde başarısız olmaya eğilimlidir. Yaşamsal bireysellik prensibiyle çalışarak kişisel ihtiyaçlarınıza, yaşam tarzınıza, tercihlerinize ve alışkanlıklarınıza en uygun pozitif değişimleri gerçekleştireceğiz. Büyük bir başarı sağlamak için kişiselleştirilmiş, bütünsel bir yaklaşım kullanıyoruz.
 
Primary Foods - Birincil Besinler  Beslenme ve doyma duygusuna katkıda bulunan şeyleri gözden kaçırmak kolaydır. Sadece gıdalarla beslenmeyiz, günlük yaşamımızda diğer faktörlerin hepsi beslenmenin bir parçasıdır.

Sağlıklı ilişkiler, düzenli fiziksel aktivite, doyurucu bir kariyer, ruhsal farkındalıklar da beslenmedir. Temel (birincil) gıdalar denge içinde olursa yediklerimiz ikincil hale gelir, besler ve fayda sağlar. Amacımız, Sizi hedeflerinize ulaşmanız konusunda destekleyip, doğru gıdalarla besleyerek, doyurucu ve ilham verici bir yaşama ulaştırmaktır.
 
Hayat Böyle Sofrası : Bütünleştirici Beslenme Sofrası, lokal ve organik üretimi, tam tahıllar, yüksek kaliteli proteinler, sebze ağırlıklı diyet ve suyun önemini vurgular. Bu bir tabak yemeğin nasıl görüneceğini gösterip oran ile porsiyon boyutunun önemini anlatır.  Resmi tamamlamak için, sofra, optimum sağlıklı yaşamı oluşturmak için şu faktörleri de içine alır:
 
İlişkiler,
Kariyer,
Fiziksel aktivite
Ruhsal farkındalık.
 
Gezegende en sağlıklı gıdaları size tanıtmak ve benzersiz bedeniniz için en sağlıklı olanı Size buldurmayı hedefliyoruz.
 
Hayat Böyle Ekibi